Centrum Usług Kamieniarskich - Henryk Ciemny Głogów

Szczegóły

Nazwisko/Nazwa firmy
Centrum Usług Kamieniarskich - Henryk Ciemny
Miejscowość
Głogów
Kod pocztowy
67-200
Województwo
Dolnośląskie

Ocena: Brak ocen

Musisz być zalogowany, by móc ocenić ogłoszenie.
Nr telefonu: (+48) 076 8332032
Adres email: ciemny@heron.pl
Kontakt
Do ulubionych Drukuj

Dodano:

4 gru 2016 11:29

Przez:

ciemny@heron.pl

Opis

Szanowni Państwo!

Stawiając sobie za cel dobro i zadowolenie naszych klientów mamy zaszczyt i przyjemność przedstawić Państwu propozycje współpracy w zakresie świadczonych przez nas usług. Z racji prowadzonej przez nas wieloletniej działalności, popartej pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem, składamy Państwu ofertę dotyczącą wykorzystania kamienia w architekturze zewnętrznej i wewnętrznej.

Firma nasza istnieje i działa na rynku od 1 marca 1989 roku wykonując wyroby z granitu, marmuru, agglomarmuru i piaskowca. Wyroby z kamienia to nie tylko jakość i trwałość, ale przede wszystkim piękno, styl i elegancja. Kamień w swej różnorodności gatunków, kolorów i tekstur w wystroju budynków, biur i mieszkań daje niepowtarzalny, reprezentacyjny i nobilitujący efekt.

Oferujemy m.in.:

schody ażurowe zabiegowe wiszące
schody wewnętrzne i zewnętrzne
fasady, elewacje, posadzki
kamienne wystroje wnętrz: biura, łazienki, toalety
parapety wewnętrzne i zewnętrzne
blaty kuchenne i łazienkowe
pomniki, rzeźby
elementy dekoracyjne (obudowy kominków, tarasy, balustrady, kolumny, portale)
kominki
Jesteśmy jedyną firmą w Polsce produkującą granitowe schody ażurowe, zabiegowe-wiszące, których odpowiednia, samonośna konstrukcja pozwala zawieszać je na wymiar w każdym pomieszczeniu. Schody takie wykonujemy od początku założenia firmy. Prowadzimy również aranżację sklepów, salonów, biur, hoteli, restauracji, kawiarni, mieszkań o wysokim standardzie, łazienek, kuchni, od komputerowego projektowania do kompleksowego wykonania. Wieloletnie praktyka na rynku polskim i zagranicznym i zdobyte dzięki niej doświadczenie gwarantuje wysoką jakość i terminowość usług, sprawia, że realizujemy każde wyzwanie w branży kamieniarskiej ku pełnemu zadowoleniu naszych klientów. Nawiązane przez lata kontakty handlowe tak w Polsce jak i we Włoszech, Niemczech, Francji, Grecji i innych krajach Europy, czynią nas firmą atrakcyjną tak jakościowo jak i cenowo dla naszych klientów. W ofercie posiadamy wszystkie granity, marmury, onyxy, kwarcyty, trawertyny. Nasz fachowy personel pracuje profesjonalnie i na wysokim poziomie.

Pozdrawiam

Henryk Ciemny

Dane ogólne

Nazwisko/Nazwa firmy

Centrum Usług Kamieniarskich - Henryk Ciemny


Ulica/adres

Osadników 1


Miejscowość

Głogów


Kod pocztowy

67-200


Województwo

Dolnośląskie


Lokalizacja


Komentarze

Musisz być zalogowany, by móc dodawać komentarze.

Brak dodanych komentarzy.