MOTO TEST Ryszard Genge Zabrze

Szczegóły

Nazwisko/Nazwa firmy
MOTO TEST Ryszard Genge
Miejscowość
Zabrze
Kod pocztowy
41-800
Województwo
Śląskie

Ocena: Brak ocen

Musisz być zalogowany, by móc ocenić ogłoszenie.
Nr telefonu: 32 271 18 24
Adres email: serwis@mototest.com.pl
Strona internetowa: http://mototest.com.pl/
Kontakt
Do ulubionych Drukuj

Dodano:

13 gru 2016 08:39

Przez:

serwis@mototest.com.pl

Opis

Właścicielem firmy jest Pan Ryszard Genge, pracujący w branży motoryzacyjnej od 1971. Swoją firmę "MOTO TEST Ryszard Genge" założył w 1991 roku.
Od początku działalności, Pan Ryszard Genge za motto przewodnie obrał PEŁNE ZADOWOLENIE KLIENTA. To dla tego od ponad 24 lat, szczególny nacisk kładzie na wysoką jakość i solidność świadczonych usług oraz na zrównoważony rozwój pracownika i prowadzonego biznesu.
Nawiązanie współpracy z FIAT-em zaowocowało przyznaniem autoryzacji w 1998r. Wysokie oceny przyznawane przez audytorów z FIAT AUTO POLAND oraz zintensyfikowanie współpracy umożliwiło przystąpienie w 2008r do grona dealerów serwisowych (autoryzacja na usługi blacharsko-lakiernicze marki FIAT oraz FIAT PROFESSIONAL).

Certyfikat PPGOd 2007r. przy naprawach lakierniczych, stosowana jest pełna technologia firmy PPG Autocolor (światowego lidera). Dostęp do najnowszych materiałów lakierniczych, szkolenia dla lakierników w centrum technologicznym, pomoc techniczna - to wszystko pozwoliło na podniesienie wskaźnika jakości. W 2012r. została przedłużona współpraca z firmą PPG Autocolor, czego owocem jest stosowanie najnowocześniejszej linii produktów AQUABASE+ która pozwala na jeszcze doskonalszą metodę doboru koloru i aplikację lakieru.

Również w 2012r. po pozytywnym przejściu audytu zewnętrznego wykonanego na zlecenie koncernu PPG, zostaliśmy przyjęci do sieci warsztatów CertifiedFirst.

FIAT - Świadectwo autoryzacji. W 2014r. został poszerzony wachlarz świadczonych usług o serwis opon. W tym samym roku, z myślą o naszych Klientach, uruchomiliśmy Elektroniczną Książkę Serwisową (EKS) - podgląd historii napraw wykonanych w naszym serwisie 24h/dobę poprzez internet.

Aby zapewnić dostęp do wiedzy (najnowszej dokumentacji technicznej oraz szkoleń dla pracowników), w 2015r firma „MOTO TEST Ryszard Genge” przystąpiła do autoryzowanej sieci warsztatów CHECKSTAR Magneti Marelli.

Obecnie w firmie zatrudnionych jest 11 pracowników. Od samego początku, prowadzone są szkolenia młodych adeptów w zawodach: mechanik, elektromechanik, blacharz i lakiernik. Praca dydaktyczna została wielokrotnie doceniona przez Cech Rzemiosł Różnych, który wyróżnił Pana Ryszarda Genge m.in. przyznając odznaczenie srebrnym i złotym dyplomem oraz przyznaniem Złotej Odznaki Mistrza za wyszkolenie uczniów.

Dane ogólne

Nazwisko/Nazwa firmy

MOTO TEST Ryszard Genge


Ulica/adres

Pułaskiego 3


Miejscowość

Zabrze


Kod pocztowy

41-800


Województwo

Śląskie


Lokalizacja


Komentarze

Musisz być zalogowany, by móc dodawać komentarze.

Brak dodanych komentarzy.