Szybki wyjazd! Stuttgart! Pan Martin czeka na Opiekuna.

Szczegóły

Nazwisko/Nazwa firmy
Pflege mit herzen 24

Ocena: Brak ocen

Musisz być zalogowany, by móc ocenić ogłoszenie.
Nr telefonu: 732 828 200,508 624 667
Adres email: biuro@pmh.info.pl
Strona internetowa: pflegemitherzen24.pl
Do ulubionych Drukuj

Dodano:

13 kwi 2017 10:54

Przez:

biuro@pmh.info.pl

Opis

Podopieczny:
Wiek: 80 lat Waga: 80 kg Wzrost: 183 cm
Podopieczny cierpi na chorobę wieńcową (choroba niedokrwienna serca), cukrzyce, jest po wylewie, prawostronny niedowład ciała, leży w łóżku. Potrzebny transfer na wózek inwalidzki. Pan jest komunikatywny, nosi pieluchomajtki. Podopieczny jest spokojny, noce również przesypia spokojnie. Wstępna demencja. W domu jest podnośnik do pomocy ( opiekunowie nie korzystali z niego do tej pory).
OBOWIĄZKI:
Opiekun pomaga podopiecznemu w higienie osobistej oraz przy ubraniu się. Wszystkie czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku. Do podopiecznego będzie przychodziła opieka medyczna codziennie: 2 razy dziennie dostaje zastrzyk. Opiekun zajmuje się również domem, gotuje, sprząta, prasuje, pierze, robi zakupy 2 razy w tygodniu itd.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekuna jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem. Jest Internet. Czas wolny do uzgodniena z rodziną na miejscu – zazwyczaj opiekun ma 2-3 godz czasu wolnego w ciągu dnia.
Zlecenie od zaraz, dla Panów, na 2 miesiące.
Stawka od 1200 e netto / m-c + premia!

Dane ogólne

Ulica/adres

dworcowa

Miejscowość

bydgoszcz

Kod pocztowy

85-009

Województwo

Pomorskie

Wymagania

Inne języki

Niemiecki

Cechy osobowe

Empatia

Oferta

Forma wynagrodzenia

Stawka za miesiąc

Rodzaj umowy

Inny

Lokalizacja

Komentarze

Musisz być zalogowany, by móc dodawać komentarze.

Brak dodanych komentarzy.