Sprawdzone zastępstwo od zaraz! Premia za szybki wyjazd i święta!

Szczegóły

Nazwisko/Nazwa firmy
Pflege mit herzen 24

Ocena: Brak ocen

Musisz być zalogowany, by móc ocenić ogłoszenie.
Nr telefonu: 732 828 200,508 624 667
Adres email: biuro@pmh.info.pl
Strona internetowa: pflegemitherzen24.pl
Do ulubionych Drukuj

Dodano:

13 kwi 2017 10:41

Przez:

biuro@pmh.info.pl

Opis

Podopieczna:
Wiek: 81 lat Wzrost: 160 cm Waga: 62 kg
Podopieczna ma I grupę inwalidzką. Podopieczna jest po wylewie. Na skutek wylewu prawa strona ciała została sparaliżowana. Podopieczna poruszą się za pomocą laski oraz korzysta samodzielnie z toalety. Psychicznie podopieczna jest sprawna. Podopieczna ma problemy z mową. Do podopiecznej przychodzi Pflegedienst, Logopeda oraz Diakonie zaopatruje podopieczną i męża w posiłki 3 razy w tygodniu. Zdarza się że podopieczna obudzi się w nocy ale do podopiecznej wstaje mąż.
Obowiązki:
Pomaganie podopiecznej w codziennych czynnościach takich jak: mycie, przebieranie. Dodatkowo prowadzenie gospodarstwa domowego robienie zakupów, gotowanie, utrzymywanie domu w czystości. Nadzorowanie podopiecznej w ciągu dnia, wychodzenie na spacery za pomocą wózka inwalidzkiego.
Informacje dodatkowe:
Podopieczna mieszka z mężem (mąż nie wymaga opieki, pomaga w opiece nad żoną w miarę swoich możliwości) w domu w miejscowości Göppingen. Dla opiekunki jest osobny pokój z wyposażeniem. W domu jest Internet. Z relacji naszej opiekunki bardzo sympatyczna i pomocna rodzina.
Zlecenie OD ZARAZ na 2 miesiące:
Atrakcyjne wynagrodzenie 1200 euro netto + 100 e premii za święta + 50 euro premii za szybki wyjazd!

Dane ogólne

Ulica/adres

dworcowa

Miejscowość

bydgoszcz

Kod pocztowy

85-009

Województwo

Pomorskie

Wymagania

Inne języki

Niemiecki

Cechy osobowe

Empatia

Oferta

Forma wynagrodzenia

Stawka za miesiąc

Rodzaj umowy

Inny

Lokalizacja

Komentarze

Musisz być zalogowany, by móc dodawać komentarze.

Brak dodanych komentarzy.