www.SuperFucha.pl

 

Jeżeli:

Masz coś do wykonania w domu (szukasz polecanego fachowca)...

Oferujesz ciekawe usługi...

Szukasz dobrej pracy...

Szukasz odpowiedniego i polecanego pracownika...

Masz coś do sprzedania lub wynajęcia...

 

Ten portal jest dla Ciebie! Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń jest bezpłatne. Płaci się tylko za ewentualne, dodatkowe promowanie. Wyszukiwanie ogłoszeń na mapie!

 

OFERTY PRACY

Jeżeli szukasz pracownika dodaj ogłoszenie w tym module. Dokładnie opisz kogo szukasz i jakie warunki oferujesz. Poproś innych pracowników aby skomentowali miejsce pracy.

 

BAZA PRACOWNIKÓW

Jeżeli szukasz dobrej pracy dodaj swoje ogłoszenie (w formie CV) w tym module. Zaznacz miejsce na mapie i dokładnie opisz swoją osobę. Nie zapomnij dodać swoich zdjęć oraz poproś poprzednich pracodawców oraz znajomych o referencje w komentarzu.

 

OFERTY USŁUG

Wykonujesz usługi! Ogłoś się i dostawaj komentarze! Remonty, naprawy, tłumaczenia, opieka, organizacja imprez, niania, hostessa ... Dokładnie opisz co oferujesz i w jakiej cenie.


ZLECENIA USŁUG

Chcesz zlecić usługę (szukasz fachowca)? Ten moduł jest dla Ciebie! Naprawa samochodu, malowanie mieszkania, remont domu, położenie glazury, zapotrzebowania na nianię lub hostessę, itp. Będziesz mógł porównać oferty kandydatów, sprawdzić ich komentarze - dzięki temu wybrać najlepszą i sprawdzoną ofertę. Jeśli nie będziesz zadowolony z usługi - będziesz mógł ostrzec innych, dlatego wykonawcy będzie zależeć na właściwym wykonaniu usługi.

 

SPRZEDAM / WYNAJMĘ

Chcesz coś sprzedać/wynająć?

Dodaj ogłoszenie, zdjęcia, opisz produkt i podaj cenę jaka Cię interesuje.